Kadunud linn Jeder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kadunud linn Jeder

Jeder ja tema elanikud.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Vaheta kasutajat



Latest topics
» I eat all my popcorn while going through the trailers
Run, Elena, run! - Page 3 I_icon_minitimeby Elena Gilbert Sun Mar 12, 2017 5:44 pm

» Chat~
Run, Elena, run! - Page 3 I_icon_minitimeby Draco Malfoy Sat Mar 11, 2017 2:34 pm

» Run, Elena, run!
Run, Elena, run! - Page 3 I_icon_minitimeby Elena Gilbert Sat Sep 03, 2016 1:19 pm

» Eksinud
Run, Elena, run! - Page 3 I_icon_minitimeby Malia Tate Mon Aug 29, 2016 12:49 am

» Pilot
Run, Elena, run! - Page 3 I_icon_minitimeby Scott McCall Sun Aug 28, 2016 7:48 pm

» round and round we go
Run, Elena, run! - Page 3 I_icon_minitimeby Elena Gilbert Sun Aug 28, 2016 12:59 am

» We don't deal with outsiders very well
Run, Elena, run! - Page 3 I_icon_minitimeby Octavia Blake Sun Aug 28, 2016 12:46 am

» Kuutõbine
Run, Elena, run! - Page 3 I_icon_minitimeby Octavia Blake Sat Aug 27, 2016 5:52 pm

» Oh my Lydia
Run, Elena, run! - Page 3 I_icon_minitimeby Lydia Martin Sat Aug 27, 2016 4:16 pm

Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 15 on Sun Jan 14, 2024 3:12 am

 

 Run, Elena, run!

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Elena Gilbert
Meow
Elena Gilbert


Posts : 217
Reputation : 19
Join date : 2016-08-25
Vanus : 31

Character sheet
Hüüdnimed:
Võimed/Rass: Inimene/Teisik

Run, Elena, run! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Run, Elena, run!   Run, Elena, run! - Page 3 I_icon_minitimeTue Aug 30, 2016 1:13 pm

"See kõik tundubki mõne halva unenäo jaoks liiga tõeline," kehitas Elena õlgu. Tõeline õudukas oleks see siis, kui Kai otsustaks ühel hetkel selle linnaga teha sama, mis ta Mystic Fallsiga teha tahtis. Tekitada kaose ja korralageduse. "Noh, Mystic Fallsis tulid surnud mõnikord tagasi ja see oleks minu selgitus, kui nad juba mind surnuks hakkavad pidama või midagi," rääkis Elena ning jalutas siis edasi. Ta silmitses hooneid, millest nad möödusid, otsides mingit silti, mis ütleb, et tegemist on kindlasti kiirtoidukohaga.
Back to top Go down
Lydia Martin
Meow
Lydia Martin


Posts : 366
Reputation : 44
Join date : 2016-08-22
Vanus : 26

Character sheet
Hüüdnimed: Ly
Võimed/Rass: Banshee

Run, Elena, run! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Run, Elena, run!   Run, Elena, run! - Page 3 I_icon_minitimeTue Aug 30, 2016 1:28 pm

''Meil kahjuks nii hästi ei ole läinud, kes on surnud, need surnuks ka jäävad, üli harva on juhus, et keegi surnu välja ilmub, see lausa võimatu,'' sõnas Lydia. Oleks tore, kui mõned surnud tagasi tuleks, ta tahaks heameelega Allisoni tagasi enda kõrvale. ''Oh seal on mingi putka,'' sõnas äkki Ly, sest oli märganud mingit majakest koos sildiga, see nimi talle küll midagi ei öelnud, aga ehk oli seal võimalik ka endale mõni burger, kohv või friikartulid muretseda. See oleks tore.
Back to top Go down
Elena Gilbert
Meow
Elena Gilbert


Posts : 217
Reputation : 19
Join date : 2016-08-25
Vanus : 31

Character sheet
Hüüdnimed:
Võimed/Rass: Inimene/Teisik

Run, Elena, run! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Run, Elena, run!   Run, Elena, run! - Page 3 I_icon_minitimeTue Aug 30, 2016 8:06 pm

"Meil aitasid nõiad neid tagasi saada ja üks neist juhtus olema mu parim sõbranna," rääkis Elena. Bonnie oli tema heaks nii palju teinud ja nüüd oli Elena ise pikas unes olnud nõus olema, et Bonnie saaks elada pika ja täisväärtusliku elu... mida vist siiski ei juhtunud, sest muidu poleks Elena selles linnas, vaid endiselt oma kirstus magamas. "Siis saame sealt mingid eined võtta ja parki minna. Ma vähemalt tean, kus park on," arvas Elena, kui ise ka seda toiduputkat märkas. Ta jalutas lähemale ja leidiski seinalt mingi menüü sarnase asja, mõeldes samal ajal, mida tellida.
Back to top Go down
Lydia Martin
Meow
Lydia Martin


Posts : 366
Reputation : 44
Join date : 2016-08-22
Vanus : 26

Character sheet
Hüüdnimed: Ly
Võimed/Rass: Banshee

Run, Elena, run! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Run, Elena, run!   Run, Elena, run! - Page 3 I_icon_minitimeTue Aug 30, 2016 11:32 pm

''Ma polegi vist veel pargis käinud, muidugi ma pole täiesti kindel,'' sõnas Lydia kulme kergitades, oligi tema jaoks midagi uut ja huvitavat. Ka neiu viis oma pilgu menüü taolisele asjale, mis oli tavaline sellistele kohtadele nagu see putka. Märgates, et kohvi oli menüüs täiesti olemas viis ta korraks ka pilgu söökide nimekirjale, kuid sealt ta kahjuks endale midagi meeldivat ei leidnud, kuid snäkkide seast leidis midagi magusat, millest ta ära ei ütleks.
Back to top Go down
Elena Gilbert
Meow
Elena Gilbert


Posts : 217
Reputation : 19
Join date : 2016-08-25
Vanus : 31

Character sheet
Hüüdnimed:
Võimed/Rass: Inimene/Teisik

Run, Elena, run! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Run, Elena, run!   Run, Elena, run! - Page 3 I_icon_minitimeWed Aug 31, 2016 12:00 am

"Park oli üks esimestest kohtadest, kuhu ma siia sattudes käisin," rääkis Elena. Ta lootis seal rahulikult oma päevikusse kirjutada, aga seda rahu polnud tal üldse kaua ja pärast seda ta seal enam käinud ei olnud. Vähemalt ei tulnud Kai veel Elenale koju ja vaevalt ta teadiski, kus naine elab. Vaadanud putka seinal olevat menüüd, otsustas Elena lihtsalt friikartulite ja jäätee kasuks ning ootas siis Lydia ära, et pargis maha istuda ja seal süüa.
Back to top Go down
Lydia Martin
Meow
Lydia Martin


Posts : 366
Reputation : 44
Join date : 2016-08-22
Vanus : 26

Character sheet
Hüüdnimed: Ly
Võimed/Rass: Banshee

Run, Elena, run! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Run, Elena, run!   Run, Elena, run! - Page 3 I_icon_minitimeWed Aug 31, 2016 12:40 pm

Lydia võttis siis lõpuks omale kohvi ja ühe šokolaadi täidisega sõõriku ning asjad kätte saanud vaatas ootavalt Elena poole, et nad liikuma saaks hakata. ''Mul oli esimene koht kuhu sattusin mingid varemed, seal nägin oma esimest tuttavat ka,'' sõnas Ly üritades meenutada. Ta oli küll mingi veekogu ääres ärganud, kuid ei jäänud sinna kauaks, sest oli liiga segaduses, et mõte piisavalt hästi töötaks, nii ta ka siis rändama hakkas.
Back to top Go down
Elena Gilbert
Meow
Elena Gilbert


Posts : 217
Reputation : 19
Join date : 2016-08-25
Vanus : 31

Character sheet
Hüüdnimed:
Võimed/Rass: Inimene/Teisik

Run, Elena, run! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Run, Elena, run!   Run, Elena, run! - Page 3 I_icon_minitimeWed Aug 31, 2016 9:11 pm

"Ma loodan, et sinu esimene tuttav nägu polnud su vaenlane," muigas Elena, sest temal nii hästi ei läinud. Juba Mystic Fallsis olles tundis ta mõnikord, nagu oleks temal kõige sitem õnn, sest ta oli palju endale tähtsaid inimesi ka seal elades pidanud kaotama. Kui keegi mingi sita kaela sai, oli see just tema. "Mis varemed need olid muidu?" tundis naine huvi, sest ei mäletanud, et ise nende juurde kunagi sattunud oleks ja kui sattukski, poleks tal seal vist eriti midagi teha.
Back to top Go down
Lydia Martin
Meow
Lydia Martin


Posts : 366
Reputation : 44
Join date : 2016-08-22
Vanus : 26

Character sheet
Hüüdnimed: Ly
Võimed/Rass: Banshee

Run, Elena, run! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Run, Elena, run!   Run, Elena, run! - Page 3 I_icon_minitimeThu Sep 01, 2016 7:52 pm

''Ei olnud, pigem mu silmarõõm või nii,'' sõnas Lydia kerge muigega. Ta ei teadnud isegi, mida ta Aideni vastu tundis, võib-olla isegi rohkemat kui silmarõõm, ta ei teadnud lihtsalt. ''Aga need tundusid olevat kindluse varemed ja meil oli korralik seiklus ka seal,'' lausus Ly. Korralik seiklus oli ikka vähe öeldud, lausa võis öelda, et ulmeline ja õuduslik seiklus, mis kohe üldse uuesti läbimist ei kutsunud. Ilmselt ta sinna varemete juurde ka samme enam seada ei kavatsenud. Vähemalt lootis seda enam mitte teha. Aga kes teab, äkki jalad ise viivad, jälle.
Back to top Go down
Elena Gilbert
Meow
Elena Gilbert


Posts : 217
Reputation : 19
Join date : 2016-08-25
Vanus : 31

Character sheet
Hüüdnimed:
Võimed/Rass: Inimene/Teisik

Run, Elena, run! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Run, Elena, run!   Run, Elena, run! - Page 3 I_icon_minitimeSat Sep 03, 2016 1:19 pm

"Mul oli Mystic Fallsis poiss-sõber, kes vist siiani mu ärkamist ootab, kui just tema ka mind surnuks ei pea," rääkis Elena. Ta polnud selles linnas kaua viibinud, aga Damonist tundis ta küll puudust. Üldse oleks ta võinud kokku joosta Damoni, mitte Kaiga. "On see siis koht, kuhu ma parem minema ei peaks?" küsis Elena, sest ei saanud täpselt aru, mida Lydia selle korraliku seikluse all mõtles. Igatahes ei teadnudki naine, mida ta nende varemete juures üldse teeks.
Back to top Go down
Sponsored content





Run, Elena, run! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Run, Elena, run!   Run, Elena, run! - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Run, Elena, run!
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» O ja Elena teemad
» Elena Gilbert
» Elena connectionid

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Kadunud linn Jeder :: Tähtis :: Arhiiv :: I RPG-
Jump to: