Kadunud linn Jeder
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kadunud linn Jeder

Jeder ja tema elanikud.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Vaheta kasutajat



Latest topics
» I eat all my popcorn while going through the trailers
Ega ma laps pole I_icon_minitimeby Elena Gilbert Sun Mar 12, 2017 5:44 pm

» Chat~
Ega ma laps pole I_icon_minitimeby Draco Malfoy Sat Mar 11, 2017 2:34 pm

» Run, Elena, run!
Ega ma laps pole I_icon_minitimeby Elena Gilbert Sat Sep 03, 2016 1:19 pm

» Eksinud
Ega ma laps pole I_icon_minitimeby Malia Tate Mon Aug 29, 2016 12:49 am

» Pilot
Ega ma laps pole I_icon_minitimeby Scott McCall Sun Aug 28, 2016 7:48 pm

» round and round we go
Ega ma laps pole I_icon_minitimeby Elena Gilbert Sun Aug 28, 2016 12:59 am

» We don't deal with outsiders very well
Ega ma laps pole I_icon_minitimeby Octavia Blake Sun Aug 28, 2016 12:46 am

» Kuutõbine
Ega ma laps pole I_icon_minitimeby Octavia Blake Sat Aug 27, 2016 5:52 pm

» Oh my Lydia
Ega ma laps pole I_icon_minitimeby Lydia Martin Sat Aug 27, 2016 4:16 pm

Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

Most users ever online was 15 on Sun Jan 14, 2024 3:12 am

 

 Ega ma laps pole

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Lydia Martin
Meow
Lydia Martin


Posts : 366
Reputation : 44
Join date : 2016-08-22
Vanus : 26

Character sheet
Hüüdnimed: Ly
Võimed/Rass: Banshee

Ega ma laps pole Empty
PostSubject: Ega ma laps pole   Ega ma laps pole I_icon_minitimeWed Aug 24, 2016 10:37 pm

Peale pikka jalutuskäiku ja taas kord linnaga tutvumist peatus Lydia mingi mänguväljaku lähistel, mis oli üllatuseks lastest tühi, variant üks oli, kas neid polnud seal, teine variant oli see, et nad olid toas oma vanematega, sest kell oli juba õhtu tundides. Ly võttis istet ühel pingil, mis näis enam vähem korras ja terve olevat, samuti ilma liiva jääkideta - lastele lihtsalt meeldis liiva millegi pärast pinkidele vedada. Neiu silmitses ümbrust ja üllatus tegelikult, et linn nii suur oli, kuid ta ei suutnud tabada ühtegi ühistransporti. Inimesed või elanikud, ei teadnudki kuidas nüüd neid nimetada, kes siin olid, tundusid huvitavad, neid nagu poleks häirinud mõte, et nad siit kuhugi ei saa. Lihtsalt olid ja liikusid, samuti tegid oma asju nagu igal pool mujal. Nagu Beacon Hillsis.

OT: Jackson kullatükk Very Happy
Back to top Go down
Jackson Whittemore
Meow
Jackson Whittemore


Posts : 7
Reputation : 3
Join date : 2016-08-23
Vanus : 28

Character sheet
Hüüdnimed: Jack
Võimed/Rass: Libahunt

Ega ma laps pole Empty
PostSubject: Re: Ega ma laps pole   Ega ma laps pole I_icon_minitimeWed Aug 24, 2016 10:50 pm

Jackson ei saanud siiani midagi aru, kuid nagu tavaliselt ei näidanud ta seda välja ja käitus nii nagu teaks kõike ja kõik oleks normaalne. Kuna autot talle siia päraperse kaasa ei pandud pidi ta jala liikuma seni kuni ta veidi raha kogub, et uus auto endale osta. Vanemad kannavad. Mingi eramaja lobudiku oli ta endale juba soetanud ning täitis täitsa oma kohust ja pakkus head peavarju. Positiivne oli ka see, et ta võis sinna nii palju naisi tuua kui süda või miski muu ihkas.
Jackson avastas kodus, et ta tahaks meeletult Jack Danielsi juua ja otsustas minna otsima poodi, mis avatud oli ja antud jooki ka müüs. Suvalise suuna valides kõndis ta edasi ning seal hulgas ka mänguväljakust mööda, kus esmapilgul ei paistnud kedagi olevat. Pea maas kõndides ei keskendanud ta millelegi kui magus parfüüm ta ninna jõudis. Lydia oma. Kas see võis tõesti võimalik olla? Lydia oli ka siin päraperses? Tundus veider kokkusattumus ning Jackson ei saanud kindel olla, et ta meeled teda ei peta, sest ta polnud Lydiat meeletult kaua näinud. Võimalust ei saanud ta siiski kasutamata jätta. Ta kõndis kapuuts peas lõhna järgi ning nägi peagi ka naise siluetti kiigul istumas.
Back to top Go down
Lydia Martin
Meow
Lydia Martin


Posts : 366
Reputation : 44
Join date : 2016-08-22
Vanus : 26

Character sheet
Hüüdnimed: Ly
Võimed/Rass: Banshee

Ega ma laps pole Empty
PostSubject: Re: Ega ma laps pole   Ega ma laps pole I_icon_minitimeWed Aug 24, 2016 11:07 pm

Lydia nautis rahus sooja õhtut ning teadis, et peagi peab ta hotelli tagasi minema, sest ta polnud veel endale õiget elukohta leidnud. Hea, et tal oli raha olemas koos kaartiga, ta ei kujuta ettegi, kust ta need riided endale selga sai, mis ta seljas olid, kuid peamine oli see, et selle taskud olid vajalikke asju täis. Telefon, mis oli nüüd hävinud ja maksevahendid, isegi isiklik dokument. Neiu silmitses ümbrust ja märkas kedagi eemal seismas, ennast ta sellest häirida ei lasknud, sest ega kindlasti pole ta ainukene, kes õhtut natutima on tulnud. Muidugi eks see oli veider, et isikul oli kapuuts peas ja tundus, et ta just kui varjaks ennast, aga siiski lükkas Ly kõrvale igasugused halvad mõtted ja nautis hetkeks tuuleiili, mis ta lahtiseid juukseid sasisid.
Back to top Go down
Sponsored content





Ega ma laps pole Empty
PostSubject: Re: Ega ma laps pole   Ega ma laps pole I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Ega ma laps pole
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Kadunud linn Jeder :: Tähtis :: Arhiiv :: I RPG-
Jump to: